Návštěvnost

počítadlo.abz.cz

sparta - Slovan
Gambrinusliga 2011/12 - 10. kolo - 15.10.2011

Joooo, na Letný jsme byli. Jooooo výhru 0:3 pro SLOVAN jsme zažili na vlastní kůži... jen se prostě jaksi nikomu moc nedaří dát dokupy kloudný popis.

A tak tu máme aspoň lehký přepis z Deníčku Modrookého špiona.

Autor: DBS, přečteno: 950x, komentářů: 5  |  Úterý, 25. Října 2011

prolog

time: -14d 00:20 (18:00 01.10.2011)
Začalo utkání 9.kola Slovan - Dukla, ještě před výkopem si mnoho natěšených kotelníků zakoupilo vstupenky na zápas 10. kola sparta-Slovan.

time: -14d 00:08 (18:12)
Rilke dává vedoucí branku Slovanu.

time: -13d 22:32 (19:48)
Po otřesném výkonu hráčů Slovanu v druhém poločase si Dukla odvezla tři body za výhru 1:2. Někteří z kotle uvažují nad vrácením vstupenek! (Co to je za kotelníky???)

úvod

time: -0d 20:00 (cca 22:00 14.10.2011)
Ti co začali pravidelnou předvýjezdovou přípravu v Hrádku, se mohli v pátek večer dozvědět, že jsou objednány tři autobusy (kdo by to čekal?) a celkem zbývá už jen pět volných míst (ve skutečnosti jsme byli asi pět míst v mínusu :-D).

cesta

time: -03:50 (14:30 15.10.2011)
V den odjezdu nás čekalo překvapení, když byl bílý bus před naším příchodem napůl zaplněný již v první nástupní stanici.

time: -03:35
Nabíráme další členy a poté následovala, pro mezinárodní autobus, vyhlídková jízda po Liberci (asi pro nové účastníky).

time: -03:10
Vyrážíme z Lbc a trasa do Prahy probíhala stylem moravským. Jablkovice padla tak rychle, že majitel nestihnul ani otevřít kastlík s nakrájenými klobáskami (z čerstvě poraženýho pašíka) a okurkami na přikusování. Proto se zajídaly tradiční houskou s máslem. To vše bylo originál „Made in home de luxe edition“, stejně jako další lahvinka - naša stará známá slivovica.

time: -01:20
Průjezd Prahou změnil zadní část busu v šimpanzí klec, ve které se definitivně rozhodlo o obhajobě cenné trofeje. Od stadionu někteří vyrazili na skok do hospůdky, protože zaručená zpráva zněla, že na Letný mají jen nealko... ( panák nazvaný Svině se tam míchá z koly a rumu, chutná skvěle :-D, kdo by to čekal) a pak rychle stihnout začátek zápasu.

Přímo v sektoru probíhalo také několik testů inteligence s nevalnými výsledky...

zápas

time: + 0:00 (18:20 15.10.2011)
A je to tu. Na úvod jsme domácím příznivcům vysvětlili, že je jediný SuperTOM je Tomáš Janů.

time: + 0:07
Jako kdyby náš tým věděl, co jsme všechno měli, a nechtěl nám kazit chuť, dostal ho do vedení už v sedmé minutě lietajúci Breznanik.

time: + 0:10
Šural v desáté tečoval svými zády.

time: + 0:11
Mimozemšťan, který byl odpojen od holovize, začíná halekat: „By mě zajímalo, co tomu říká Bosák,....“.

time: +0:15
Pak už se do sektoru valila pivka po osmy a začaly nesmyslné telefonáty... Důvěra ve výhru Slovanu a sázková kancelář = super výhra. Do konce zápasu je sice daleko, ale tohle se už snad nedá prohrát.

time: +1:19
Během 64. minuty si liberecká trojka ( Štajner - Gebre Selassie - Breznanik ) pohrála s rudou obranou. Patička, super klička a celou akci zakončil hlavičkou do brány opět Breznanik.

time: + 1:48
Každý gól byl ten večer dán jinou částí těla a někdo by řekl, že sparta je asi bez peněz (žádná penalta ani vyloučení :-D). Ostatním je jasné, že když je rudá parta bez  Kamerunce, nedokáže skoro nic uhrát.

masakr sparta - SLOVAN 0:3