Menu

Hlavní stránka

O nás

Různé články

Co se do Sportu nevešlo

Kontakty

Odkazy

Diskuze

Starý web

Zápasy

2016/17
Liga
Pohár
Evr. liga
2015/16
Liga
Pohár
Evr. liga
2014/15
Liga
Pohár
Evr. liga
2013/14
Liga
Pohár
Evr. liga
2012/13
Liga
Pohár
LM
Evr. liga
2011/12
Liga
Pohár
2010/11
Liga
Pohár
2009/10
L-P-EL
2008/09
L-P-U
2007/08
L-P
2006/07
L-P-LM-U
2005/06
L-P-I
2004/05
L-P-I
2003/04
L-P-I
2002/03
L-P-LM-U
2001/02
L-P-U
2000/01
L-P-U
1999/00
L-P

Jiné zápasy

Fotogalerie

2006/07 a novější

2007

2005/06 - 2006/07

2003/04 - 2004/05

starší

Nové komentáře

Jacobi
1. svině
DBS
admin
svine

Nové příspěvky

Starší fanoušek
Ajax Amsterdam
Atletico Madrid
AS Monaco
Hull City

Hledat

 
v článcích

Rozšířené vyhledávání

Návštěvnost


počítadlo.abz.cz

ROZLOSOVÁNÍ 1.PL - (25. sezóna)

AKTUÁLNÍ rezervní rozpis 1.PL



Autor: DBS, přečteno: 313x, komentářů: 0  |  Sobota, 9. Srpna 2003

ROZLOSOVÁNÍ 1.PL - 25. sezóna stav k 06.04.2013 - 00:35 hod.

barva popis
  oficiální termín - 18:00 hod.
  potvrzená pozvánka (v ofic. termínu)
  potvrzená pozvánka, mimo oficiální termín
  NEZASLANÁ POZVÁNKA (alespoň 5 dní před termínem)
  NEPŘIJATÁ pozvánka
  odehrané utkání

1. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Modrooczko ( simon ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) so 23.02. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) alf lbc ( alf lbc ) so 23.02. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) so 23.02. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) GeorgeDBS ( George78 ) so 23.02. 18:00
FC Turnov ( Milis ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) so 23.02. 22:00
Torx ( Tom.sport ) DBS on tour ( DBS ) so 23.02. 18:00

2. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) FC Hradek ( Mirek 38 ) po 25.02. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) Česká Lípa ( prouza ) po 25.02. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) FC Turnov ( Milis ) po 25.02. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) Torx ( Tom.sport ) po 25.02. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) Modrooczko ( simon ) po 25.02. 18:00
DBS on tour ( DBS ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) po 25.02. 18:00

3. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
FC Turnov ( Milis ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) st 27.02. 18:00
Torx ( Tom.sport ) alf lbc ( alf lbc ) st 27.02. 18:00
Modrooczko ( simon ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) st 27.02. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) GeorgeDBS ( George78 ) st 27.02. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) st 27.02. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) DBS on tour ( DBS ) st 27.02. 18:00

4. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) so 02.03. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) alf lbc ( alf lbc ) so 02.03. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) Česká Lípa ( prouza ) so 02.03. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) FC Turnov ( Milis ) so 02.03. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) Torx ( Tom.sport ) so 02.03. 18:00
DBS on tour ( DBS ) Modrooczko ( simon ) so 02.03. 18:00

5. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
DBS on tour ( DBS ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) po 04.03. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) GeorgeDBS ( George78 ) po 04.03. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) po 04.03. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) FC Turnov ( Milis ) po 04.03. 18:00
Torx ( Tom.sport ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) po 04.03. 18:00
Modrooczko ( simon ) FC Hradek ( Mirek 38 ) po 04.03. 18:00

6. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) st 06.03. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) st 06.03. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) DBS on tour ( DBS ) st 06.03. 18:00
FC Turnov ( Milis ) FC Hradek ( Mirek 38 ) st 06.03. 18:00
Torx ( Tom.sport ) Modrooczko ( simon ) st 06.03. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) Česká Lípa ( prouza ) st 06.03. 18:00

7. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Barcelona Lbc ( Lukyno ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) so 09.03. 18:00
DBS on tour ( DBS ) alf lbc ( alf lbc ) so 09.03. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) GeorgeDBS ( George78 ) so 09.03. 18:00
Modrooczko ( simon ) FC Turnov ( Milis ) so 09.03. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) Torx ( Tom.sport ) so 09.03. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) so 09.03. 18:00

8. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) GeorgeDBS ( George78 ) po 11.03. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) alf lbc ( alf lbc ) po 11.03. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) DBS on tour ( DBS ) po 11.03. 18:00
FC Turnov ( Milis ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) po 11.03. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) Torx ( Tom.sport ) po 11.03. 18:00
Modrooczko ( simon ) Česká Lípa ( prouza ) po 11.03. 18:00

9. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Česká Lípa ( prouza ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) st 13.03. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) FC Turnov ( Milis ) st 13.03. 18:00
Torx ( Tom.sport ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) st 13.03. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) Modrooczko ( simon ) st 13.03. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) st 13.03. 18:00
DBS on tour ( DBS ) FC Hradek ( Mirek 38 ) st 13.03. 18:00

10. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) Torx ( Tom.sport ) so 16.03. 18:00
Modrooczko ( simon ) alf lbc ( alf lbc ) so 16.03. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) so 16.03. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) GeorgeDBS ( George78 ) so 16.03. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) Česká Lípa ( prouza ) so 16.03. 18:00
FC Turnov ( Milis ) DBS on tour ( DBS ) so 16.03. 18:00

11. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
alf lbc ( alf lbc ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) po 18.03. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) po 18.03. 18:00
DBS on tour ( DBS ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) po 18.03. 18:00
Torx ( Tom.sport ) FC Turnov ( Milis ) po 18.03. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) Modrooczko ( simon ) po 18.03. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) FC Hradek ( Mirek 38 ) po 18.03. 18:00

12. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) Modrooczko ( simon ) st 20.03. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) st 20.03. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) FC Hradek ( Mirek 38 ) st 20.03. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) Česká Lípa ( prouza ) st 20.03. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) FC Turnov ( Milis ) st 20.03. 18:00
DBS on tour ( DBS ) Torx ( Tom.sport ) st 20.03. 14:00

13. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
FC Hradek ( Mirek 38 ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) so 23.03. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) alf lbc ( alf lbc ) so 23.03. 18:00
FC Turnov ( Milis ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) so 23.03. 18:00
Torx ( Tom.sport ) GeorgeDBS ( George78 ) so 23.03. 18:00
Modrooczko ( simon ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) so 23.03. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) DBS on tour ( DBS ) so 23.03. 18:00

14. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) FC Turnov ( Milis ) po 25.03. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) Torx ( Tom.sport ) po 25.03. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) Modrooczko ( simon ) po 25.03. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) po 25.03. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) FC Hradek ( Mirek 38 ) po 25.03. 18:00
DBS on tour ( DBS ) Česká Lípa ( prouza ) po 25.03. 18:00

15. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) st 27.03. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) FC Hradek ( Mirek 38 ) st 27.03. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) st 27.03. 18:00
FC Turnov ( Milis ) GeorgeDBS ( George78 ) st 27.03. 18:00
Torx ( Tom.sport ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) st 27.03. 18:00
Modrooczko ( simon ) DBS on tour ( DBS ) st 27.03. 18:00

16. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) DBS on tour ( DBS ) so 30.03. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) alf lbc ( alf lbc ) so 30.03. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) ne 31.03. 18:00
FC Turnov ( Milis ) Česká Lípa ( prouza ) so 30.03. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) Torx ( Tom.sport ) so 30.03. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) Modrooczko ( simon ) so 30.03. 18:00

17. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) út 02.04. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) alf lbc ( alf lbc ) po 01.04. 18:00
DBS on tour ( DBS ) GeorgeDBS ( George78 ) po 01.04. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) FC Turnov ( Milis ) po 01.04. 18:00
Modrooczko ( simon ) Torx ( Tom.sport ) po 01.04. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) po 01.04. 18:00

18. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) st 03.04. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) DBS on tour ( DBS ) st 03.04. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) st 03.04. 18:00
FC Turnov ( Milis ) Modrooczko ( simon ) st 03.04. 18:00
Torx ( Tom.sport ) Česká Lípa ( prouza ) st 03.04. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) FC Hradek ( Mirek 38 ) st 03.04. 18:00

19. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
GeorgeDBS ( George78 ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) so 06.04. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) so 06.04. 18:00
DBS on tour ( DBS ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) so 06.04. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) FC Turnov ( Milis ) so 06.04. 18:00
Torx ( Tom.sport ) FC Hradek ( Mirek 38 ) so 06.04. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) Modrooczko ( simon ) so 06.04. 18:00

20. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) Česká Lípa ( prouza ) po 08.04. 18:00
FC Turnov ( Milis ) alf lbc ( alf lbc ) po 08.04. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) Torx ( Tom.sport ) po 08.04. 18:00
Modrooczko ( simon ) GeorgeDBS ( George78 ) po 08.04. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) út 09.04. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) DBS on tour ( DBS ) po 08.04. 18:00

21. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Torx ( Tom.sport ) Minkovice Utd ( anubiskiller ) st 10.04. 18:00
alf lbc ( alf lbc ) Modrooczko ( simon ) st 10.04. 18:00
FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) Barcelona Lbc ( Lukyno ) st 10.04. 18:00
GeorgeDBS ( George78 ) FC Hradek ( Mirek 38 ) st 10.04. 18:00
Česká Lípa ( prouza ) Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) st 10.04. 18:00
DBS on tour ( DBS ) FC Turnov ( Milis ) st 10.04. 18:00

22. kolo

Domácí Hosté Datum Čas
Minkovice Utd ( anubiskiller ) alf lbc ( alf lbc ) so 13.04. 18:00
Barcelona Lbc ( Lukyno ) GeorgeDBS ( George78 ) so 13.04. 18:00
Slovan Lbc B ( Pavlos22 ) DBS on tour ( DBS ) so 13.04. 18:00
FC Turnov ( Milis ) Torx ( Tom.sport ) so 13.04. 18:00
Modrooczko ( simon ) FANATYCYd.b.s ( ZdendaDBS ) so 13.04. 18:00
FC Hradek ( Mirek 38 ) Česká Lípa ( prouza ) so 13.04. 18:00


Přidat komentář / Zobrazit komentáře
Anketa

Který popis z výjezdu vám nejvíc chybí?
(1624 Hlasů)

Ústí n/L (pohár)
35%

Dukla (Smrt-Pelta)
33%

Plzeň (6:0)
32%

Tabulka

2016/17


Tabulka

  1.GL po 16. kole  
1. Plzeň 36
2. Slavia 35
3. sparta 32
4. Zlín 31
5. Ml. Boleslav 28
6. Teplice 22
7. Karviná 21
8. Slovácko 18
9. Bohemians 1905 18
10. Jablonec 17
11. Dukla Pr. 16
12. Hradec Kr. 16
13. Slovan Liberec 15
14. Brno 15
15. Jihlava 13
16. Příbram 9

 .

EL - skupina J

  EL po 6. kole  
1. Fiorentina 13
2. PAOK Soluň 10
3. Karabach 7
4. Slovan Liberec 4

Akce DBS


  JKG - George cup-13  
1. JKG-B 10
2. JKG-A 4
3. JKG-C 3

 

  střelci  
1. Vláďa (JKG-B) 7
2. JéKáč (JKG-A) 4
3. Tomík G(JKG-C) 3
4. Alf (JKG-B) 2
  George (JKG-C) 2

 

  vyřazovák č. 27  
1. George () (6/10)
2. Péťa G. () (1/10)
3. Vláďa () (1/8)
4. Markéta () (1/7)
5. Ivan () (1/6)

 

  vyřazovák č. 28  
1. Tomik (JKG-C) (6/11)
2. Lucka (-) (4/11)
3. Ivan (JKG-C) (4/10)
4. Zdeno (JKG-A) (3/9)
5. Verča (JKG-A) (0/6)

 

  vyřazovák č. 29  
1. Smrťák (JKG-A) (8/11)
2. Ivan (JKG-C) (6/11)
3. Hacpat (JKG-C) (2/9)
4. Tomik (JKG-C) (2/8)
5. Verča (JKG-A) (0/6)

 

  9. Bowling 2016-2  
1. Pusťte Kačku 1436
2. Pivosi 1261
3. Rychlý špunty 1136
4. Soptíci 1123
5. Matýsci 1101
6. Jednorožci 1082
7. J.K.Gäng 1067
8. George tým 843
9. RPH 753

 

Přihlášení

Jméno:
Heslo:










Copyright © 2010 D.B.S., All right reserved
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL